نام کاربری: رمز عبور:

اسامی اعضای کمیسیونهای اعطای صلاحیت

ردیف نام کمیسیون رئیس کمیسیون اعضاء کمیسیون
1 معادن اردشیر سعدمحمدی اردشیر سعدمحمدی

رحیم معماریان

محمود برادران انارکی
2 مهندسی آب داود رفیع رسم داود رفیع رسم

حبیب‌الله خیرابی

ابوالفضل فروزنده
3 لوازم خانگی و اداری داوودصالحی داوود صالحی

محسن خالقیان

فریدون جعفری مقدم فرد
4 مواد غذائی و مسمومیتهای ناشی از آن فرخ رفیعا فرخ رفیعا

نصرت اله نصیری

کامران سپهری
5 حسابداری و حسابرسی مجتبی بهرامعلی مجتبی بهرامعلی

سیدجواد صالحی

سیدحسین مروستی

اسکندر رجبی

بختیار علیپور
6 مهندسی پزشکی، لوازم و تجهیزات پزشکی حمیدرضاصدر منوچهری نائینی حمیدرضاصدر منوچهری نائینی

محمدرضا علیخانی دهقی

محمد طهماسبی
7 تعیین نفقه سیدجلال موسویان سیدجلال موسویان

هاشم آهنگری

هایده منصوری

ناهید شید

فاطمه ایوبی فر
8 راه و ساختمان و نقشه برداری مهندس فریدون معظمی مهندس فریدون معظمی

میرکمال ضمیرندافی

حمید ماجدی

مهندس علی حسن نایبی

غلامرضا هوایی
9 برق،الکترونیک و مخابرات ماشااله رهبر ماشااله رهبر

مجید مسعودی

فرهاد کنعانی
10 برق، ماشین و تأسیسات کارخانجات علیرضا طباطبائی مقدم علیرضا طباطبائی مقدم

حسن صلواتی

محمود احسان

علی پورکاشانی

میرداود خسروشاهی
11 کشاورزی و منابع طبیعی ایرج ملازاده صادقیون ایرج ملازاده صادقیون

غلام زند وکیلی

علی زالی
12 حوادث ناشی از کار کبیر بیگ کبیر بیگ

یوسف جعفری ملک

حسین محمدزاده
13 امور ثبتی محمد عظیمی محمد عظیمی

علی حقداده

محمد محب علی
14 امور وسائط نقلیه موتوری زمینی شکرا... خوروش شکرا... خوروش

علی خدادوست

مصطفی فیروزفر

اسعد استیفایی

سیدحسین بهرامیان
15 دامپروری و دامپزشکی سیدمهدی تهامی سیدمهدی تهامی

احمد ناجی زواره

محمد حسن بزرگمهری فرد
16 کامپیوتر و فناوری اطلاعات محمدحسن محوری محمدحسن محوری

احمد ترکمانی

جلال سلطانی
17 نساجی و رنگرزی حسین صحت حسین صحت

علی صدیقی

فرشاد لهراسبی
18 گاز و گازرسانی مهدی معصومی مهدی معصومی

هادی محمد حسین زاده گلابچی

محمدباقر منصوبی
19 برنامه ریزی شهری سیمین حناچی سیمین حناچی

حمیده امکچی

مسعود نورانی
20 مهندسی محیط زیست سعید مردان سعید مردان

محسن احمدی

رضا علیزاده
21 طراحی و گرافیک فاطمه للهی فاطمه للهی

لیلا مشتاقی

فرزاد اسمعیلی
22 معماری داخلی و تزئینات منصور نخعی منصور نخعی

شاهرخ آدمی

محمدرضا رایکا
23 مواد جهان نور میرزازاده شبستری جهان نور میرزازاده شبستری

داود سپاسی آشتیانی

مازیار زند
24 بیمه رضا حسین نژاد رضا حسین نژاد

مهدی شاکرین

خسرو فرشچیان
25 صنایع چوب امین آرین این آرین

پیمان سعادت

محمدرضا گلپور لاسکی
26 صنایع هوایی و فضائی محمد شهبازی محمد شهبازی

علیرضا بحیرائی

رضا فخارمنش
27 اصالت خط، امضاء و اثر انگشت ناصر نصیری مطلق ناصر نصیری مطلق

داود فاضلی

فروتن کوچفهانی

حمید معین وزیری

سیف اله جعفری سنگسرکی
28 الکتروشیمی و پتروشیمی هوشنگ شردارزاده مجد هوشنگ شردارزاده مجد

ایرج رضائیان باجگیران

عفت پردانا
29 داروسازی و سم‌شناسی جمشید لئالی جمشید لئالی

سعید حقیقی

نجمه محجوبی
30 تأسیسات ساختمانی محمود عباسی محمود عباسی

مجتبی رضائی

محسن قالیچه باف یزدی
31 امور ورزشی جواد منصوری فرد جواد منصوری فرد

محمد حسن آبادی

علی اصغر رضایی
32 امور وسائط نقلیه دریایی و غواصی ملک رضا ملک پور قربانی ملک رضا ملک پور قربانی

حسین داس بوشهری

حمید قدس